Pouk na daljavo za 1. razred Prevorje

Dragi prvošolci in starši na Prevorju!

Iztekel se je zadnji teden pouka na daljavo. Skupaj nam je le uspelo dočakati dan, ko se znova vračamo nazaj v šolske klopi. Poskrbela bom, da boste šolski prag čim lažje prestopili in se v šoli počutili varne. Vam dragi starši, pa še enkrat hvala za vaše učiteljsko poslanstvo, ki ste ga do sedaj opravljali poleg svojega službenega in domačega dela.

Želim, da vsi skupaj ostanete zdravi, optimistični in pozitivno usmerjeni. Skupaj bomo zmogli uspešno zaključiti še eno šolsko leto, ki bo zagotovo nepozabno.

Se vidimo v ponedeljek, 18. maja ponovno v šoli. Se že veselim.Back to school children clipart clip art transparent 7.png | Pinterest | Clip art, School and Sunday school clip art transparent

En VELIK pozdrav.

Učiteljica Mateja  (mateja.kramer@slivnica.si)