POUK NA DALJAVO

Dragi drugošolci in starši.

Pred vami je 7. teden – zadnji teden pouka na daljavo. Rada bi vas pohvalila, ker ste se trudili in lepo opravljali zadane naloge. Zahvaljujem se tudi vam starši, za pomoč pri šolskem delu, saj brez vas pouk na daljavo ne bi tako uspešno potekal.

Na spodnji povezavi vas spet čaka nekaj zanimivih, novih nalog, ki jih boste spet z veseljem opravili. Če boste imeli kakšne težave, sem na voljo na elektronski pošti  dragica.kladnik@slivnica.si  😊

18. 5.  pa se vračamo spet v šolo, ki je sedaj samevala in vas zagotovo že kaj pogreša. Pogrešam vas tudi jaz in že razmišljam o življenju v šoli, ki ne bo tako kot smo ga bili navajeni. A se bomo potrudili, se držali higienskih predpisov in se pridno učili. Saj zmoremo.

Vpis učencev – Osnovna šola Petrovče
Lepo vas pozdravljam. Se vidimo 18. 5. 2020.

Učiteljica Dragica