Pozdravljeni prevorski drugošolci in starši!          Best Listening Center Clipart #24231 - Clipartion.com

Še  malo, pa se  vrnemo v šolske klopi. Do takrat moramo marsikaj postoriti, zato se bomo v tem tednu  še učili na daljavo.

Do sedaj ste s svojim delom dokazali, da se trudite in ste vsak teden odgovornejši in samostojnejši. Želim, da tako nadaljujete, saj nas po vrnitvi v šolo čaka še kar nekaj  dela. Vesela sem  vaših nasmejanih obrazov in sproščenih pogovorov.

Ponosna sem na vas in vaše starše, ki vam pomagajo, da  vse naloge sproti opravljate in vam stojijo ob strani, ko ne veste, kako naprej. Če se vam kje zatakne, sem vam na voljo na elektronki povezavi stefka.planko@slivnica.si ali pa me pokličite.

Ne pozabite na gibanje, razvedrilo in dovolj spanja.🤗

V ŠOLI SE VIDIMO V PONEDELJEK, 18. MAJA 2020.

Ostanite zdravi.