POUK NA DALJAVO

Dragi tretješolec Aleksej.

Pred teboj  je že 7. – zadnji teden dela na daljavo. Na spodnji povezavi (povezava do gradiv) boš spet našel nove in zanimive naloge. Potrudi se, saj se znaš. Če boš potrebovali pomoč, sem na voljo na naslovu dragica.kladnik@slivnica.si.

18. 5. se spet vidiva v šoli. Najbrž se že kaj veseliš? Veseli se tudi šola, saj je kar nekaj časa samevala in te pogrešala. Pogrešala sem te tudi jaz. A v šoli bo sedaj marsikaj drugače. Upoštevati bomo morali higienske ukrepe, se navaditi spet na kaj novega. A  tudi to bomo zmogli, kaj ne?

Za učence – Osnovna šola dr. Ivana Korošca Borovnica

Lepo te pozdravljam. Prav tako tudi starše, ki se jim zahvaljujem za vso pomoč pri učenju na daljavo.

Učiteljica Dragica