Pouk na daljavo za 9. a razred Gorica

Pozdravljeni učenke in učenci 9. a razreda.

Zaradi situacije v kateri smo se znašli, bo pouk do nadaljnjega potekal na daljavo. Da delo teče gladko in nemoteno, vam učitelji v mape posameznih predmetov dodajamo gradiva (spodnji link: Povezava do gradiv). Redno in vestno opravite vsakodnevno delo glede šolskih obveznosti. Seveda pa si vzemite tudi čas za hobije, razvedrilo in počitek.

Vsak dan tudi obvezno preglejte pošto s šolskega e-maila in na pošto po potrebi tudi odgovorite. Sodelujte v video povezavah na katere vas povabimo.

POHVALA VSEM, KI REDNO OPRAVLJATE IN DOKAZUJETE ŠOLSKO DELO!

Za vprašanja, pomoč, nasvete,… sem vam na voljo na e-naslovu: mihaela.obrez@slivnica.si

Želim vam uspešno šolsko delo na daljavo, obilo zdravja, vsi skupaj pa ravnajmo umirjeno in strpno ter upoštevajmo  navodila.

Razredničarka Mihaela Obrez