V času pouka na daljavo so vse knjižnice trenutno zaprte. Do gradiva, informacij lahko dostopate  preko povezav, ki so vzpostavljene v priloženih datotekah. Do njih dostopate s klikom na Povezave do gradiv.  Nekatere datoteke bodo namenjene vsem učencem, nekatere le mlajšim ali starejšim, kar bo vedno pisalo v naslovu. Starše mlajših učencev lepo prosim, da svoje otroke vodite pri obiskovanju spletnih strani.

V nastalih razmerah vsi skupaj malo več časa namenimo branju in pogovorom o knjigah. 2. aprila bomo obeleževali mednarodni dan mladinskih knjig. Letos bo ta dan nekaj posebnega tudi zaradi tega, ker je obeleževanje dneva pripravila Slovenska sekcija IBBY. Na ta dan skupaj z otrokom preberite poslanico in si oglejte plakat-kocko. Obeleževanju bo namenjena posebna datoteka.

Da vas ne bo skrbelo, vsi učenci imate podaljšano gradivo. Rok vrnitve boste imeli 14 dni po ponovnem začetku pouka v šoli.

Izkoristite prednosti pouka na daljavo in ostanite zdravi. Upam, da se kmalu spet vidimo v šoli. Do takrat  sem vam na voljo kot knjižničarka na daljavo.

Pišite mi, vprašajte, tudi na daljavo vam lahko pomagam poiskati kakšno gradivo oz. informacijo. Naslov moje elektronske pošte je: jozica.vodeb@slivnica.si.

Knjižničarka Jožica Vodeb